Artykuły do pakowania

Artykuły do pakowania

USŁUGA PAKOWANIA I WYSYŁKI:

USŁUGA PAKOWANIA I WYSYŁKIKiedy się przeprowadzasz lub zmieniasz lokalizację swojego biura pomożemy Ci w decyzji, ile i jakiego rodzaju materiałów do pakowania potrzebujesz.

Zapewnimy ci kompleksową usługę dostosowaną indywidualnie do Twoich potrzeb. Od sprzedaży materiałów do pakowania, poprzez profesjonalną usługę pakowania, aż do zorganizowania transportu i dostawy.

Jesteśmy w stanie odebrać od klienta towar do zapakowania, a następnie gotową paczkę dostarczyć do wskazanego odbiorcy w całej Polsce jak również za granicą.

 

 

 

FOLIA STRETCH:

Folia typu STRETCH służy do zabezpieczania (owijania) palet. Zabezpiecza ładunek np. w transporcie przed uszkodzeniem lub ewentualnym przesunięciem, wilgocią, deszczem, brudem itp.

Folia Stretch Transparentna Folia Stretch Czarna

Folia Stretch Transparentna (bezbarwna):

1,30 kg (95m) – 17 zł
2,00 kg (160m) – 23 zł
3,00 kg (255m) – 29 zł

Folia Stretch Czarna:

1,30 kg (95m) – 18 zł
2,00 kg (160m) – 24 zł
2,70 kg (225m) – 29 zł

 

FOLIA PĘCHERZYKOWA:

FOLIA PĘCHERZYKOWAWszechstronnie wykorzystywana folia do ochrony delikatnych artykułów na czas transportu, pełni rolę ochronną przed rozbiciem , zarysowaniem oraz izolacją po miedzy opakowaniami.
Dzięki swym właściwościom nie tylko chroni pakowane produkty przed zarysowaniem , zgnieceniem czy zawilgotnieniem , jest również doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych.

Rolka - 0,20 x 100m: 16,90 zł / całość (100mb)
Rolka - 0,30 x 100m: 23,90 zł / całość (100mb)
Rolka - 0,50 x 100m: 36,90 zł / całość (100mb)
Rolka - 1,00 x 100m: 0,98 zł / 1mb

 

TAŚMA PAKOWA:

TAŚMA PAKOWATaśmy pakowe znajdują zastosowanie głównie przy klejeniu kartonów, pudeł, worków foliowych, a także zabezpieczają przed uszkodzeniem towaru podczas transportu i magazynowania. W ofercie posiadamy 3 rodzaje taśmy o wymiarach 48/66, różniące się zastosowanym klejem:

Taśma - Akryl (transparentna i brązowa): 4,20 zł / sztuka
Taśma - Kauczuk Syntetyczny (transparentna i brązowa): 5,20 zł / sztuka
Taśma - Kauczuk Naturalny (brązowa): 6,20 zł / sztuka

 

 

PAPIER PAKOWY:

PAPIER PAKOWYPapier pakowy niezbędny do pakowania i przygotowania rożnych przedmiotów do wysyłki, oraz idealny do wypełniania pustych przestrzeni w paczkach. Papier w arkuszach o wymiarach 100 x 130 cm o gramaturze 70 g/m2.

Arkusz Papieru Pakowego KRAFTPACK 100 x 130 cm: 0,80 zł / sztuka

 

 

 

 

KOPERTY BĄBELKOWE:

KOPERTY BĄBELKOWEKoperty skutecznie chronią swoją zawartość dzięki zastosowaniu folii bąbelkowej oraz papieru wygładzanego maszynowo. Papier pokryty jest PE (polietylen) czyniąc kopertę odporną na wilgoć. Folia bąbelkowa jest przyklejona do całej powierzchni papieru wewnątrz kopert.
Takie rozwiązanie powoduje dodatkowe wzmocnienie i zapewnia lepszą ochronę przesyłki.
Dzięki taśmie samoklejącej (z paskiem) kopertę można łatwo i szybko zamknąć, zaś niska waga właściwa (9-74g) pomaga zaoszczędzić na opłacie pocztowej.

 

 

KARTONY DO PAKOWANIA:

KARTONY DO PAKOWANIAKartony wyprodukowane z tektury falistej to doskonały sposób zabezpieczenia towarów przed uszkodzeniem. Pudełka wytwarza się z tektury falistej, która dzięki swoim właściwościom w zupełności sprawdza się na przykład w trakcie magazynowania.

 

 

 

 

 

 

KARTONY DO PRZEPROWADZEK:

KARTONY DO PRZEPROWADZEKJeśli stoisz przed trudnym zadaniem, jakim jest przeprowadzka, to bardzo dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Fachowe porady dotyczące doboru i użycia materiałów do pakowania, porady związane z pakowaniem i zabezpieczaniem mienia.

Kartony do przeprowadzek są dużo trwalsze niż zwykłe kartony tekturowe, a zastosowane uchwyty ułatwiają ich transport.